Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Badania prenatalne wykonywane w nowoczesnej placówce medycznej w Poznaniu

0 0
Read Time:1 Minute, 15 Second

Efektywność testu NIFTY, oferowanego kobietom w ciąży w placówce Blumedica ujęta jest w jego sporej wykrywalności nieprawidłowości genetycznych. Jest to badanie nieinwazyjne, eliminujące potrzebę wykonywania badań inwazyjnych. NIFTY zapewnia sporą wykrywalność i jednocześnie niższy odsetek wyników fałszywie dodatnich. Wskazany test wyjątkowo poleca się przeprowadzać w ciążach wysokiego ryzyka. Ginekolog pobierając krew z tkanki żylnej nie naruszy płodu.

Dlatego kobieta może poczuć się w czasie badania bezpiecznie. Poza zaburzeniami płodu, kobieta może prosić o to, żeby przez test podana została płeć dziecka. Test należy przeprowadzić najpóźniej do 6 miesiąca ciąży. Badanie może zostać przeprowadzone zarówno w przypadku ciąży pojedynczej, jak i ciąży bliźniaczej.

Pacjentka w trakcie badania nie musi być na czczo. Na pobranie krwi musi ze sobą zabrać całą dokumentację medyczną, a w tym ostatni wynik USG ciąży. Pobrany materiał zostaje analizowany przy pomocy opatentowanej technologii sekwencjonowania genetycznego i ciągów bioinformatycznych. To pozwoli stwierdzić, czy u płodu występują nieprawidłowości chromosomowe.

Wykryte będą nawet minimalne zmiany. Test NIFTY to jedyny test z ubezpieczeniem, wobec czego w wypadku wyniku negatywnie fałszywego firma ubezpieczeniowa może pacjentce wypłacać odszkodowanie. Te wszystkie dane powodują, że na test prenatalny nifty decyduje się o wiele więcej pacjentek. Termin badania jest dostosowany do możliwości pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest 10 ml krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od sześciu do dziesięciu dni roboczych. Test NIFTY przeprowadzony jest w certyfikowanym laboratorium, należącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie UE. Szczegóły na temat testu opublikowane są na witrynie placówki. Opcje, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są wszechstronne.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY