Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto uwieść ex i ją odzyskać?

0 0
Read Time:1 Minute, 27 Second

Pośród rozmaitych zwariowanych pomysłów celuje w rankingach ten, który agituje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy solidne wrażenie, ukazujemy się z najważniejszej witryny oraz tak dalej. Jednakowoż zasada definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest reguła mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest kluczowe w ocenie człowieka. Nie mamy szans, żeby w tym czasie przedstawić walory stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie mieć takiej szansy.

Dużo zależy też od tego, czy jest to oryginalna jednostka, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku zapraszamy na jak odzyskać byłą kobietę. Tutaj naturalnie pojawia się koncepcja przeinaczania odbiorcą bodźców naocznych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest niemało: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na podstępnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe i markową, kolosalną bluzę z kapturem.

Oprócz tego sporo biżuterii i kilka gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w naszej profesjonalnej sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie oraz wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie opisującą nas jednostką. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza idealna hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY